Dārza darbiem nepieciešamo ļaudis saņems no 28 bezpeļņas organizācijām, kuras šogad īsteno projektus fonda programmā uzņēmīgajiem un rosīgajiem “Pats savam SAIMES GALDAM”.

Dārza darbiem nepieciešamo ļaudis saņems no 28 bezpeļņas organizācijām, kuras šogad īsteno projektus fonda programmā uzņēmīgajiem un rosīgajiem “Pats savam SAIMES GALDAM”.

2024-04-23, 09.14

Jau trešo gadu sadarbībā ar biedrību “Mini SD” un Ventspils novada Sociālo dienestu 15 Ventspils novada ģimenes var saņemt atbalstu, lai kopīgi darbotos savos mazdārziņos un paši izaudzētu dārzeņus savam saimes galdam. Ģimenēm tiek dāvinātas sēklas un dārzeņu stādi, instrumenti dārza iekopšanai un apstrādei, kā arī izejvielas konservēšanai un ziemas krājumu sagatavošanai.

Šogad 28 bezpeļņas organizācijas ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu vismaz 825 mājsaimniecībām izsniegs sēklas, stādus un inventāru. Iesaistoties dārzkopības projektos, ļaudis pašu spēkiem izaudzēs pārtiku sev un ģimenei. Vairākos projektos iesaistās Latvijā dzīvojošās ģimenes no Ukrainas, kuras radušas patvērumu Latvijā.

Programma uzņēmīgajiem un rosīgajiem “Pats savam SAIMES GALDAM” izveidota 2017. gadā kā turpinājums programmas “Maizes rieciens” (2013-2016) aktivitātei “Atbalsts līdzdarbībai”.

Plašāka informācija

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm