Darbīgās Ventspils novada latviešu valodas un literatūras skolotājas

Darbīgās Ventspils novada latviešu valodas un literatūras skolotājas

2023-11-03, 10.17

Ventspils novada latviešu valodas un literatūras skolotājas skolēnu brīvlaika nedēļu pavadīja, aktīvi iesaistoties kvalifikācijas pilnveides kursos. Mūsu skolās katrā klasē mācās kāds cittautu bērns, tāpēc noderīgi ir apgūt tādas darba metodes, kas palīdzētu integrēt latviešu valodas apguvi kā svešvalodu.

Šādus kursus organizēja Ventspils Valsts 1. ģimnāzija latviešu valodā un Latviešu valodas aģentūra literatūrā. Savukārt Talsu Valsts ģimnāzija organizēja kursus par valstiski aktuālu tēmu “Lasītprasmes pilnveidošana un nostiprināšana”. Skolotājas saņēma daudz radošu un metodiski noderīgu ideju, tikās ar kolēģēm un guva gandarījumu par vērtīgajām mācībām un pieredzi.

Māra Plūksna
Foto: Māra Plūksna

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm