Bērnu un jaunatnes sporta skolas aktualitātes

2024-01-08, 16.25

5. janvārī Valmierā notika starptautiskās sacensības vieglatlētikā “Valmiera–Valga”. Teicami startēja Ventspils novada BJSS U20 grupas Aigara Matisona audzēkņi. Niks Ričards Odiņš izcīnīja 1. vietu 1500 m distancē (rezultāts 4:26.60), Roberts Vicvagaris izcīnīja 3. vietu 600 m distancē (rezultāts 1:31.06).

Apsveicam audzēkņus un treneri ar teicamu sezonas sākumu. Visi rezultāti pieejami LVS mājaslapā: https://athletics.lv/lv/event/39845/competitions

7. janvārī  Ventspils novada BJSS trenere Anna Gulbe ziemas sezonu iesāka ar personīgo rekordu lodes grūšanā – 15,52 m un izcīnīja uzvaru pirmajās Ogres novada atklātajās sacensībās vieglatlētikā jaunajā Ogres manēžā. Turam īkšķus par veiksmīgu sezonas turpinājumu. Apsveicam Annu un treneri Kasparu Gulbi. Visi rezultāti pieejami LVS mājaslapā: https://athletics.lv/lv/event/39809/competitions