Basketbola komanda “Anzāģe/Ventspils novads” dosies uz Lietuvu

2024-02-05, 12.00

No 10. līdz 11. februārim BC “Žalgiris” (Kaunas) basketbola akadēmijas zālē Lietuvā norisināsies “Amber basketball league” 2. posms “KAUNAS GRAND PRIX” amatieru basketbola komandām, kurā piedalīsies arī mūsu basketbola komanda – “Anzāģe/Ventspils novads”. Pirmajā posmā Lietuvas pilsētā Trakai basketbola komanda “Anzāģe/Ventspils novads” izcīnīja 2. vietu.

“Amber basketball league” šobrīd piedalās 4 komandas no divām valstīm. No Latvijas piedalās “Anzāģe/Ventspils novads” un no Lietuvas – KK “Trakai”, “Kaunas”, “JKML”. “Amber basketball league” finālposms ar Ventspils brīvostas pārvaldes atbalstu no 8. līdz 9. jūnijam norisināsies Tārgales pamatskolas sporta zālē.

Paldies mūsu atbalstītājiem – SIA “Anzāģe”, Ventspils novada pašvaldība, STAGE CREW RIGA, Ventspils brīvosta/Port of Ventspils.

Informācijas avots – Sandris Jankevičus