Atrodi savu īpašo Latviju maršrutos, kas piemēroti cilvēkiem ar kustību traucējumiem

Atrodi savu īpašo Latviju maršrutos, kas piemēroti cilvēkiem ar kustību traucējumiem

2023-09-13, 09.29

Kultūras ministrija šogad turpina 2021. gadā aizsākto informatīvo kampaņu “Atrastā Latvija”. Tās laikā ikvienam būs pieejama mājaslapa atrastalatvija.lv, kurā iespējams uzzināt vairāk par atjaunotajiem un jaunuzceltajiem kultūras un dabas mantojuma objektiem, tajos veiktajiem ieguldījumiem, kā arī gūt praktisku informāciju par objektu apmeklējumu.

Projekta ietvaros Kultūras ministrija aicina apmeklēt un izzināt teju 40 objektus, kas pieejami cilvēkiem ar kustību traucējumiem, t. sk. tiem, kas izmanto ratiņkrēslu.

Visi “Atrastā Latvija” objekti sarindoti septiņos kultūras un dabas mantojuma ceļos: 

Ventspils novada četri objekti – Gājēju tilts pār Irbes upi, Ventiņu-lībiešu gājēju un velosipēdu celiņš, Jūrkalnes dabas un atpūtas parks ”Ugunspļava”, dabas koncertzāle ”Vējturu nams” un Jūrkalnes Sv. Jāzepa Romas katoļu baznīca – ietverti Līvu ceļā.

Plašāka informācija par kampaņu
Kampaņas Instagram konts: AtrastaLatvija.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm