Apturēti būvdarbi Rūpnīcas ielā 6 Ugālē

Apturēti būvdarbi Rūpnīcas ielā 6 Ugālē

2020-04-15, 09.18

Ventspils novada pašvaldība informē, ka no 16.03.2020.-12.05.2020. objektā “Sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu infrastruktūras izveide Rūpnīcas ielā 6, Ugāles pagastā, Ventspils novadā” būvdarbi ir apturēti, pamatojoties uz valstī izsludināto ārkārtas situāciju ar mērķi, ierobežot Covid-19 izplatību ārkārtējās situācijas spēkā esamības laikā.
Ugāles pagasta Rūpnīcas 6 būvdarbus veica – SIA “Ostas celtnieks”, būvuzraudzību – SIA “BaltLine Globe”, autoruzraudzību – SIA “JOE”, īstenojot projekta “Sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu infrastruktūras izveide Ventspils novada Ugāles pagastā” (Vienošanos 9.3.1.1./19/I/002), kura mērķis: Attīstīt sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu infrastruktūru, izveidojot grupu dzīvokļus 8 personām Ventspils novada Ugāles pagastā.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm