Apspriešanai tiek nodots saistošo noteikumu projekts – Par Ventspils novada domes 2013. gada 28. marta saistošo noteikumu Nr. 5 atzīšanu par spēku zaudējušiem

Apspriešanai tiek nodots saistošo noteikumu projekts – Par Ventspils novada domes 2013. gada 28. marta saistošo noteikumu Nr. 5 atzīšanu par spēku zaudējušiem

2024-04-19, 10.37

No 2024. gada 19. aprīļa līdz 2024. gada 3. maijam aicinām iedzīvotājus izteikt savu viedokli par saistošo noteikumu projektu “Par Ventspils novada domes 2013. gada 28. marta saistošo noteikumu Nr. 5 “Par Piltenes pilsētas ielu ikdienas uzturēšanas kārtību” atzīšanu par spēku zaudējušiem”.

Saistošo noteikumu projekts un paskaidrojuma raksts: Par Ventspils novada domes 2013. gada 28. marta saistošo noteikumu Nr. 5 “Par Piltenes pilsētas ielu ikdienas uzturēšanas kārtību” atzīšanu par spēku zaudējušiem.

Izteikt viedokli par saistošo noteikumu projektu var:

1. sūtot to uz pašvaldības e-adresi;
2. sūtot to uz oficiālo elektroniskā pasta adresi: [email protected];
3. iesniedzot personiski Ventspils novada pašvaldībā, Skolas ielā 4, 1. stāvā, Apmeklētāju pieņemšanas centrā;
4. iesniedzot personiski kādā no pagastu pārvaldēm;
5. nosūtot pa pastu adresātam: Ventspils novada pašvaldība, Skolas iela 4, Ventspils, LV-3601.

Viedokļa sniegšanas iesniegums rakstāms brīvā formā, fiziskai personai norādot personas vārdu, uzvārdu, personas kodu un saziņas līdzekli (adresi, e-pasta adresi vai tālruni), juridiskai personai – juridiskas personas nosaukumu, reģistrācijas numuru un saziņas līdzekli (adresi, e-pasta adresi vai tālruni).

SAISTOŠO NOTEIKUMU PROJEKTI

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm