Aprīkojums zivju resursu aizsardzībai

Aprīkojums zivju resursu aizsardzībai

2020-05-07, 13.31

2020. gada aprīļa beigās Lauku atbalsta dienesta Zivju fonda padome apstiprināja Ventspils novada pašvaldības iesniegto projektu “Zivju resursu aizsardzība, kontrole un uzraudzība Ventspils novada publiskajās ūdenstilpēs – 2020”, kura mērķis iegūt nepieciešamo aprīkojumu zivju resursu aizsardzībai, kontrolei un uzraudzībai Ventspils novada publiskajās ūdenstilpēs.
Par zivju krājumu pavairošanu, saglabāšanu un aizsardzību Usmas ezerā no 2017. gada rūpējas biedrība “Usmas krasts” sadarbībā ar Ventspils novada pašvaldību. Sekmīgai maluzvejniecības apkarošanai, kā arī zvejniecības un licencētās makšķerēšanas kontrolei būtiska ir uzraugošās institūcijas spēja operatīvi un pārliecinoši reaģēt uz informāciju par zvejniecības vai makšķerēšanas noteikumu pārkāpumiem, monitorēt situāciju un veikt regulārus ezera apsekošanas reidus.
Operatīvai novada ūdenstilpņu apsekošanai un kontrolei nepieciešams uzlabot un pilnveidot tehnisko aprīkojumu, kas būtu piemērots seklu, pielūžņotu vietu apsekošanai un darbam nakts tumšajā laikā, tāpēc tika iegādāts kontroles un apsekošanas reidiem piemērots inventārs un pamatlīdzekļi par kopējo summu -13 364,01 eiro, t.sk. LAD Zivju fonda finansējums – 9 938,64 eiro un Ventspils novada pašvaldības finansējums – 3 425,37 eiro.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm