ALTUM finansējums palīdz īstenot aktuālus projektus   

ALTUM finansējums palīdz īstenot aktuālus projektus   

2023-11-13, 13.56

SIA “VNK serviss” valdes locekle Diāna Skudra un apsaimniekošanas nodaļas vadītāja Kristīne Uļevataja-Koščejeva vēsta par paveikto apsaimniekošanas jomā pēdējo divu gadu laikā.

Pēdējo divu gadu laikā SIA “VNK serviss” uzņēmuma apsaimniekošanas speciālistu komanda ir aktīvi strādājusi, lai palīdzētu iedzīvotajiem īstenot savas vēlmes kopīpašuma sakārtošanā – piesaistot finanšu institūcijas ALTUM finansējumu daudzdzīvokļu namu jumta segumu, kāpņu telpu logu un durvju nomaiņai, kā arī citu kopīpašuma sakārtošanai paredzētu remontdarbu īstenošanai. Ar SIA “VNK serviss” atbalstu, piesaistot ALTUM finansējumu, katrā piektajā SIA “VNK serviss” apsaimniekotajā namā jau ir īstenotas vērienīgas remontdarbu aktivitātes un katrā desmitajā namā ALTUM projekts jau ir sekmīgi noslēdzies.

Ar ALTUM aizdevuma palīdzību daudzdzīvokļu namu īpašniekiem tiek sniegta iespēja veikt būtiskus remontdarbus ēku nesošās konstrukcijās, iekšējos inženiertīklos un teritorijas labiekārtošanā, tādējādi uzlabojot māju tehnisko stāvokli, kas palīdz cīnīties pret tādām problēmām kā, piemēram, liels siltumenerģijas patēriņš un siltuma zudumi.

Aplūkojot paveiktos jumtu seguma nomaiņas darbus, projekti jau ir īstenoti šādos namos:

 • Puzes pagasta “Krastos”;
 • Usmas pagasta “Dimantos”;
 • Puzes pagasta “Atvaros”;
 • Vārves pagasta “Zūras 9”;
 • Ances pagasta “Varavīksnēs”;
 • Usmas pagasta “Dzintaros”;
 • Ugāles pagasta Rūpnīcas ielas 3 namā;
 • Ugāles pagasta Rūpnīcas ielas 4 namā.

Tāpat arī pašlaik dokumentu kārtošanas, izskatīšanas vai būvniecības procesā atrodas šādu daudzdzīvokļu namu jumta seguma nomaiņas projekti:

 • Usmas pagasta “Rubīnos”;
 • Ances pagasta “Vītolos”;
 • Vārves pagasta Ventas ielas 11 namā Ventavā.

Dokumentu kārtošanas, izskatīšanas procesā pie ALTUM vai līgumu slēgšanas procesā pašlaik ir vēl pieci projekti:

 • Ugāles pagasta Rūpnīcas ielas 8 nama kāpņutelpu kosmētiskā remonta un logu nomaiņas projekts;
 • Ugāles pagasta Rūpnīcas ielas 1 nama balkonu atjaunošanas projekts;
 • Ugāles pagasta Rūpnīcas ielas 2 nama balkonu atjaunošanas projekts;
 • Ugāles pagasta Skolas ielas 1 nama aizsargapmales izveides, logu un durvju nomaiņas un ieejas mezglu sakārtošanas projekts;
 • Tārgales pagasta “Celtnieki 2” nama ūdens un kanalizācijas stāvvadu un guļvadu nomaiņas projekts.

Kā atzīst apsaimniekošanas nodaļas vadītāja Kristīne Uļevataja-Koščejeva, ALTUM projektu finansējuma piesaistes process ir laikietilpīgs un samērā sarežģīts. Ņemot vērā soļus, kas veicami, lai piesaistītu finansējumu remontdarbu veikšanai, no iedzīvotāju vēlmes izteikšanas kopsapulcē līdz būvdarbiem var paiet 4–8 mēneši, atkarībā no tā, cik ilgi daudzdzīvokļu nama pieteikums ir izskatīšanā pie ALTUM.

Neskatoties uz to, ka aizdevuma piesaistīšanas process ir laikietilpīgs, SIA “VNK serviss” ir ieinteresēts finansējuma piesaistīšanas aktivitāšu virzībā iedzīvotāju interesēs, tāpēc, ja arī jūsu nama iedzīvotājiem ir vēlēšanās īstenot kādus remontdarbus mājas sakārtošanai vai tehniskā stāvokļa uzlabošanai, aicinām apsvērt šo domu, kamēr ALTUM finansēšanas iespējas vēl ir pieejamas, un izteikt savu vēlmi māju kopsapulcēs vai rakstot uz [email protected].

SIA “VNK serviss”

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm