Aizvadīts Uzdevumi.lv tiešsaistes konkurss matemātikā, pulcējot skolēnus no 517 Latvijas skolām

Aizvadīts Uzdevumi.lv tiešsaistes konkurss matemātikā, pulcējot skolēnus no 517 Latvijas skolām

2024-04-10, 14.37

Šī gada februārī un martā izglītības portālā Uzdevumi.lv veiksmīgi tika aizvadīts jau trešais tiešsaistes konkurss 2.-12. klašu skolēniem “Matemātiskais ķēriens”. Tajā piedalījās 23 807 skolēni no 517 Latvijas skolām.

Dalībniekiem bija iespēja savstarpēji sacensties, pārbaudot savas zināšanas un prasmes matemātikā. Skolēnu rezultāti tika vērtēti 11 klašu grupās (2.-12. klasē), nosakot 3 labākos katrā klašu grupā, kuri saņēma balvas no konkursa atbalstītajiem.

No Ventspils novada pašvaldības konkursā “Matemātiskais ķēriens” piedalījās 96 skolēni no 6 mācību iestādēm – Zūru pamatskolas, Užavas pamatskolas, Piltenes pamatskolas, Ugāles vidusskolas, Puzes pamatskolas un Tārgales pamatskolas.

Plašāka informācija

Informācijas avots – Uzdevumi.lv komanda

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm