Jaunumi

Soli pa solim: kā īpašumā ievilkt elektrību

2021-09-20, 15.31
Ja esat iegādājies zemi un gatavojaties būvēt savu sapņu māju vai arī vēl tikai lūkojaties pēc nekustamā īpašuma, iespējams, apsverat domu par jauna elektrības pieslēguma ierīkošanu. Kādu pieslēgumu izvēlēties? Cik laika un naudas būs vajadzīgs? Ar ko sākt? AS “Sadales tīkls” sagatavojis praktiskus padomus, kas palīdzēs vienkārši un ērti tikt pie elektrības pieslēguma. #1 Ar …  Lasīt vairāk >

Piltenes pamatskolas skolēni iepazīst mūzikas instrumentus

2021-09-20, 14.22
16. septembrī Piltenes pamatskolas 1.–5. klases skolēniem bija iespēja apmeklēt dueta “Violin Diivas” piedāvāto koncertlekciju “Shape of music”. Vijoļu duets “Violin Diivas” dibināts pirms 3 gadiem. Tajā apvienojušās divas talantīgas un radošas multiinstrumentālistes Inese Fedorovska un Lelde Zaržecka. Pasākuma laikā skolēni klātienē tika iepazīstināti ar klasiskajiem stīgu mūzikas instrumentiem – vijoli, altu, čellu un kontrabasu, …  Lasīt vairāk >

Romantiskās mūzikas koncerts Zlēku baznīcā

2021-09-17, 13.36
Brīnišķīgs romantiskās mūzikas koncerts notiks Zlēku baznīcā 25. septembrī plkst. 16, kurā izskanēs divi monumentāli skaņdarbi ērģelēm: J. Roibkes sonāte ērģelēm “94. psalms” un F. Mendelsona-Bartoldi trešā sonāte ērģelēm, kuras galvenā tēma ir korālis “Es dziļās bēdās nosaucos”. Abu skaņdarbu tematikas vienojošā nots – cilvēka vēršanās pie Dieva pēc palīdzības. Romantiskā vokālā mūzika ļaus klausītājiem pārdomāt …  Lasīt vairāk >

Pieejamas attālinātas juridiskās konsultācijas

2021-09-16, 13.47
Līdz 12. novembrim ikvienam interesentam visā Latvijā būs pieejamas juridiskās konsultācijas.  Zvanot darba dienās no plkst. 12.00 līdz plkst. 16.00  pa tālruņiem 67 514 224 vai 67 514 237, klients tiks savienots ar juridiskās palīdzības sniedzēju konsultācijas saņemšanai. Konsultāciju tēmas: ģimenes tiesības, aizsardzība no vardarbības, saistību izpilde, zaudējumu piedziņa, maksātnespējas process u.tml.  Lai konsultācijas būtu produktīvas, …  Lasīt vairāk >

Užavā notiks zivju tirgus

2021-09-16, 09.23
25. septembrī no plkst. 12.00 līdz 16.00 aicinām visus, kam garšo zivis, visus Ziemeļkurzemes piekrastes zivju tirgotājus un zivju pārstrādātājus no Mērsraga līdz pat Pāvilostai, tāpat arī vietējos amatniekus un mājražotājus piedalīties zivju tirgū Užavā. Lai daudzinātu seno zvejniecības arodu, kas joprojām caurvij piekrastes iedzīvotāju ikdienu, un Ziemeļkurzemes piekrastes ciemu Užavu, vietējās rīcības grupas “Ziemeļkurzemes …  Lasīt vairāk >

Vēlas īstenot iniciatīvas labsajūtas celšanai skolā

2021-09-16, 08.42
Šoruden 125 Latvijas izglītības iestāžu pašpārvaldes, saņemot līdz 1000 eiro finansējumu, vēlas īstenot skolas “Labbūtības ceļakarti” – labsajūtas celšanas plānu savas skolas kopienai. Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras (JSPA) administrētā projektu konkursā “Atbalsts psihoemocionālās veselības veicināšanas pasākumiem skolās Covid-19 pandēmijas radīto seku mazināšanai” kopumā ir iesniegti 47 pašvaldību, nodibinājumu un biedrību projektu pieteikumi, pārstāvot 125 izglītības …  Lasīt vairāk >

Mācības “Laukiem būt!” – jau desmito reizi!

2021-09-15, 13.39
Jaunieši, jaunie uzņēmēji un jaunienācēji laukos no 15. septembra līdz pat 14. oktobrim aicināti pieteikties informatīvajai dienai par mācībām “Laukiem būt!”, kuras jau desmito gadu rīko Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC). Pirmā kopīgā mācību dalībnieku tikšanās un iepazīšanās visā Latvijā notiks vienlaikus – 15. oktobrī. Mācības, kuras notiek 26 LLKC birojos visā Latvijā, …  Lasīt vairāk >

Tomass Kleins un “Riga Reggae” Vējturu namā

2021-09-15, 10.13
18. septembrī Jūrkalnes dabas koncertzāles “Vējturu nams” koncertsezonu noslēgs Tomass Kleins, kā arī apvienība “Riga Reggae” ar savu akustisko programmu. Sagaidot rudens saulgriežus, mūziķi radīs siltu atmosfēru un ļaus gremdēties karstās vasaras atmiņās. Sestdien plkst. 19.00 uz Vējturu nama skatuves kāps Liepājas mūzikas leģenda Tomass Kleins. Dziesmu autors, ģitārists un vokālists ir bijis dalībnieks tādās …  Lasīt vairāk >

Aicina pieteikt pretendentus Ventspils novada pašvaldības apbalvojumiem

2021-09-15, 09.11
Ventspils novada pašvaldība jau vienpadsmito gadu pasniegs apbalvojumus fiziskām un juridiskām personām, personu grupām un kolektīviem par ieguldījumu Ventspils novada attīstībā un atpazīstamības veicināšanā. Nolikums “Par Ventspils novada pašvaldības apbalvojumiem” paredz Pateicības raksta, Atzinības raksta un Goda raksta piešķiršanu. Jebkurš Ventspils novada iedzīvotājs vai Ventspils novada pašvaldības darbinieks ir tiesīgs ieteikt apbalvošanai ar Pateicības rakstu, savukārt …  Lasīt vairāk >

Atbalstīti četri kultūras projekti

2021-09-13, 10.51
Ventspils novada kultūras projektu finansēšanas konkursa otrajā kārtā iesniegti četri projekti, visi tika atbalstīti. Landzes evaņģēliski luteriskajai draudzei piešķirti 600 eiro pasākuma “Landze svinēs 320!” rīkošanai, 11. septembrī atzīmējot dievnama 320. gadadienu. Užavas tautas nams 2. oktobrī organizēs pasākumu “Veseli ēduši”, aicinot iepazīt ēdiena gatavošanas kultūru un pievērst uzmanību dažādajam ēdienu klāstam. Šim nolūkam pašvaldība piešķīra …  Lasīt vairāk >

E Pakalpojumi