Popes pagasta svētki “Laukiem būt”

12 Aug

Popes pagasta svētki “Laukiem būt”

Pope
Sestdiena - 07:00

11. un 12. augustā norisināsies Popes pagasta svētki “Laukiem būt”.

12. augustā jau no plkst. 7.00 Sandris gaidīs makšķerniekus pie muižas dīķa, lai varētu sacensties, kam lielāks loms. Ap plkst. 10.00 turpat viss tiks svērts, mērīts un piereģistrēts.
Plkst. 11.00 saposušies, dosimies gājienā no skolas līdz kultūras namam. Tie, kas negrib iet gājienā, aicināti atbalstīt un uzmundrināt gājiena dalībniekus, jo kādam viss smukums arī jānovērtē. Pēc gājiena pie kultūras nama mūs sagaidīs pārvaldes vadītājs Mārtiņš ar svētku uzrunu un pagasta karoga pacelšanu, lai tā pacelšana būtu svinīgāka, ar dziesmām mūs priecēs Baiba Grīniņa.

No plkst. 12.00 līdz 17.00 visas aktivitātes notiks stadionā un pie pagasta pārvaldes. Bērniem būs radošās darbnīcas, spēles un rotaļas kopā ar zaķi Bingu, lielie burbuļi, gliteru tetovējumi, sejas apgleznošana, velokarti…, vienvārdsakot, jautrība visas dienas garumā. Arī par jauniešiem ir padomāts – lielformāta spēles piedāvā Ventspils jaunieši no “Attīstības fabrikas”, būs galda hokejs. Visiem, kuriem interesē vēsture, pagasta laulību zālē būs apskatāma un izzināma “Cukuru ekspozīcija”. Zūru novadpētniecībās ekspozīcijas kuratore Viktorija Rebuka stāstīs par cukura vēsturi Latvijā un kopā ar mazākajiem gatavos cukurgailīšus. Vēl būs iespēja izjāt zirga mugurā, kā arī ieturēt pusdienas un iemalkot kādu dzērienu bufetēs. Un, protams, kā gan Popē bez sporta? Visas dienas garumā būs volejbols vīriešiem, daudzcīņa pieaugušajiem un bērniem, saimnieču un saimnieku spēkošanās. Tas viss tikai dienas pirmajā pusē, jo pēc tam…
Plkst. 17.00 visi aicināti uz kultūras namu, kur Ventspils pensionāru biedrības A/T “Vitamīns” priecēs mūs ar Ritas Misūnes izrādi “Dāvana tantei”, līdzi aktieriem atbrauks arī pērļotājas, kuras piedāvās iegādāties savas rotas. Pēc izrādes ap plkst. 18.00 tikšanās ar mākslinieci Janu Gruntmani viņas izstādes “Tekstilmāksla” atklāšanā.
Un tad jau plkst. 19.00 pulcējamies kultūras nama iekšpagalmā, kur mūs sagaidīs Juris Hiršs ar savām dziesmām.
Pēc koncerta varēsim ballēties kopā ar grupu “Atbalss”, bet plkst. 24.00 svētku noskaņai uguns šovs, kuru piedāvā “FireSpirit”.
Tiekamies Popes pagasta svētkos!

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm