Mājas kafejnīcu diena Ventspils novadā – Smalkā stila krodziņš “Pie bagātās kundzes”

19 Aug

Mājas kafejnīcu diena Ventspils novadā – Smalkā stila krodziņš “Pie bagātās kundzes”

Vecās pagastmājas dārzs, Zlēku pag., Ventspils nov.
Sestdiena - 10:00

Zlēku kultūras nama dārzā (Vecās pagastmājas dārzs) 19. augustā no plkst. 10.00 līdz 19.00 darbosies smalkā stila krodziņš “Pie bagātās kundzes”, kurā savus viesus teatrālā noskaņā divos cēlienos ar starpbrīdi gaidīs Zlēku kultūras nama vadītāja Kristīne un amatierteātris “Margots”. Bauda dvēselei un pārbaude aknām! Smalkā stila krodziņš piedāvās:
  • Uzkoda “Alberts” (4 eiro);
  • Jēra zupa (3-5 eiro);
  • Plovs grāfa gaumē (1-7 eiro, cena atkarīga no porcijas izmēra);
  • Deserts: Zentas sapnis (2-6 eiro, cena atkarīga no Zentas sapņa apjoma un sastāva);
  • “Margots” (jautāt viesmīlim).
  • Cenas runājamas, dažreiz nosakāmas individuāli atkarībā no personiskām simpātijām, bet neesam kļuvuši ne lepni, ne iedomīgi, tāpēc pieņemam arī lielākas banknotes.
  • Līdzņemšanai būs iespējams iegādāties konditorejas izstrādājumus, dažādus našķus.
Papildu piedāvājumā unikāla iespēja ikvienam teātra tērpos nofotografēties skaistākajās Zlēku “Vecās pagastmājas dārza” vietās. Kad nu jums pie mums būs dikti iepaticies tā, ka projām iet(i) negribas, tad lūkojiet pēc brīnišķīgākās ciema daiļavas, kas jūs izvadās pa teiksmaino Karātavkalnu un vēl izstāstīs dažus noslēpumus (6 eiro no nelielas grupas (ģimenes) vai 2 eiro no cilvēka, ja ir gana interesants sarunu biedrs). Būs pieejami zīlēšanas pakalpojumi, cena atkarīga no prognozējamā iznākuma un problēmas apjoma. Ekskluzīvs piedāvājums: rožu kāju vanniņas baudījums (6 eiro). Norēķināties būs iespējams tikai skaidrā naudā. Vairāk informācijas pa tālr. 29563655
GPS: 57.124694, 21.821722

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm