Zemūdens burbuļi Piltenē

Zemūdens burbuļi Piltenē

2022-06-07, 09.01

      Pateicoties programmai “Latvijas skolas soma”, mūsu skolas 1.–4. klases skolēniem bija lieliska iespēja piedalīties Iluzionistu un ziepju burbuļu meistaru Pecolli krāšņā šovā ar ziepju burbuļiem, lāzeriem un specefektiem.

    Pēc kārtējās darba dienas, kas pārpildīta ar notikumiem, terminiem, ar visu, kas mūs skar ikdienā, izrādes galvenais varonis Mr. B nonāk Zemūdens valstībā. Tā ir vieta, kur gribas aizkavēties, redzēt sapņus, klausīties, vērot, radīt brīnumus, bet vispirms, tā ir vieta, kur varam sapņot. Tas ir šeit uz mūsu planētas, mūsos pašos… tas ir mūsu dvēseles okeāns. Lai to atrastu, nepieciešams pamosties!

Zemūdens valstība – jūras zirdziņi, pūķu zivis, jūras zvaigznes, nāras, zivis klauni un citas radības pavadīja Mr. B fantastiskajā ceļojumā, kur viss kļūst reāls un mēs, skatoties šovu, dodamies līdzi. Nav vajadzīga skābekļa maska, lai elpotu, bērni ieslēdz fantāziju, atver sirdis un atbrīvojoties no ikdienas rūpēm, dodas ceļojumā.

   4. klase uz izrādi nākot uzvilka svētku tērpus, pirms izrādes sakārtojām klasi, lai justos, ka esam īstā pasākumā. Klases stundā izmantojām šo iespēju, stundas tēma Draudzība, kopā būšana, sadarbība ar klases biedriem. Pasākums mācību procesu ietekmēja ar savu interesanto ideju, bērni redzēja daudz dažādu veidu ka būt radošiem un izpausties. Atsauksmes no skolēniem ir pozitīvas, jo kopā būšana ar draugiem sagādā lielu prieku. Patika un ar interesi vēroja izrādi, visvairāk vieta, kur zīmēja smiltīs dažādus attēlus. Krāsainie tēli un burbuļi arī izsauca ovācijas. (skolotāja Dita).

Gatavojoties skatīties Zemūdens burbuļu izrādi, noskaidrojām, kā rodas burbuļi, kā paši mājās varam tos uztaisīt. Darījām to klases stundā. Izrāde 3. klases bērniem patika. Ar izbrīnu skatījās, kā mākslinieks ielocījās kastē. Patika arī lielie burbuļi, to taisīšana. (skolotāja Modrīte).

1. klases skolēni Izrādi izvēlējās skatīties pēdējā skolas dienā, lai radītu dienai svētku noskaņu.  Lai bērni saprastu, par ko stāstīts izrādē pārrunājām par tajā redzamajiem tēliem un izteiksmes līdzekļiem. Pēc izrādes noskaidrojām, kas izrādē nebija saprotams, ar ko šī izrāde atšķīrās no citām iepriekš redzētām. (skolotāja Daira).

Noskatoties Zemūdens burbuļu izrādi, bērniem patika cilvēks, kurš līda balonā, burbuļi, kuri tumsā spīdēja. Ļoti patika krāsainais cilvēciņš, kurš daudz kustējās un taisīja trikus. Interesanti bija zīmējumi smiltīs un patīkama mūzika. Bija jaukas izrādes beigas, kur pūta daudz burbuļus! (skolotāja Sanita).

Informāciju apkopoja skolotāja N. Matisova

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm