Ventspils novadā notikusi akcija “Sveču siltumu Ukrainai”

Ventspils novadā notikusi akcija “Sveču siltumu Ukrainai”

2023-02-05, 16.37

“Ukraiņiem ir jāuzvar, viņos ir liels cīņasspars!” – šāda atziņa šodien izskanēja akcijā “Sveču siltumu Ukrainai”, kurā vienojās ne tikai visu pagastu un Piltenes iedzīvotāji, bet arī no Ventspils atbraukušie interesenti.

Visi kopā viņi gatavoja ierakumu sveces ukraiņu karavīriem. Darbam nepieciešamos materiālus sagādāja Ventspils ukraiņu kultūras biedrība “Kobzar”. Plecu pie pleca kultūras un tautas namos rosījās dažādu paaudžu pārstāvji, un viss notika raiti. Kāds mazākos gabalos sadalīja parafīnu, cits grieza kartonu, bet vēl kāds pildīja bundžās silto masu.

Daudzviet varēja arī pamieloties ar zupu, un maltīte vēl vairāk vienoja akcijas dalībniekus, kuri sūtīja labas domas tiem, kas atrodas Ukrainas frontē. Ukraiņi aizstāv savu zemi, un viņiem noderēs ierakumu sveces, lai sasildītos vai pagatavotu ēdienu. Ventspils novads ir kopā ar ukraiņiem!

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm