Ventspils novada BJSS atklātās sacensības vieglatlētikā U16 vecuma grupā

Ventspils novada BJSS atklātās sacensības vieglatlētikā U16 vecuma grupā

2023-01-06, 10.18

Skolēnu brīvlaikā, 5. janvārī, Ugālē notika šīgada pirmās mūsu atklātās vieglatlētikas sacensības U16 vecuma grupai. Spraigi par medaļām un diplomiem piecās disciplīnās – 60 m, 60 m/b, 400 m, tāllēkšanā un lodes grūšanā – cīnījās vieglatlēti no Ventspils novada BJSS, Ventspils sporta skolas “Spars”, Kuldīgas sporta skolas, Dienvidkurzemes sporta skolas, Tukuma sporta skolas un sporta skolas “Arkādija”.

Apsveicam mūsu sporta skolas audzēkni Kristeru Asari, kurš izcīnīja divas otrās vietas – 60 m sprintā (rez. 7,83 sek.) un tāllēkšanā (rez. 4,96 m), treneris R. Ziemelis.
Lodes grūšanā mūsu puiši bija nepārspējami un ieņēma visu goda pjedestālu. 1. vietā Jeremijs Rjabovs (rez. 11,1 m), 2. vietā Kaspars Babris (rez. 11,06 m) un 3. vietā Haralds Ekmanis (rez. 10,49 m), puišu treneris A. Paipals.
60 m/b Sabīne Ozoliņa ieguva 2. vietu (rez. 10,36 sek.) un Daniels Zīders – 3. vietu (rez. 11,09 sek.). Sabīnei un Danielam arī 6. vieta tāllēkšanā un Sabīnei 4. vieta lodes grūšanā, abu treneris R. Ziemelis.
Ļoti sīva cīņa izvērtās Ralfam Dukātam 400 m ar rezultātu 1:02,42, viņš izcīnīja 3. vietu (treneris K. Gulbis). Mārcis Muižnieks tāllēkšanā ar rezultātu 4,83 m, ieguva 3. vietu un bronzas medaļu, Mārcim arī 6. vieta 60 m (treneris A. Paipals).
Labākajā sešniekā vietas izcīnīja: Roberta Rozentāle 5. vietā 400 m, Olafs Rungevics 4. vietā 60 m/b, Sindija Miķelsone 4. vietā 60 m/b, Unda Berga 5. vietā 60 m/b un Karolīna Krauča 6. vietā 60 m/b.

Paldies treneriem Kasparam Gulbim, Reinim Ziemelim, Annai Gulbei, Dainim Lodiņam, Aivaram Čaklim, Agrim Paipalam, Aigaram Matisonam un Adelīnai Annai Ziemelei par audzēkņu sagatavošanu sacensībām un sacensību tiesāšanu!
Visi rezultāti pieejami LVS mājaslapā: https://athletics.lv/lv/event/39160/competitions#all-results

Jolanta Ziemele

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm