Veiktas konsultācijas ar vietējo kopienu par plānotā projekta īstenošanu

Veiktas konsultācijas ar vietējo kopienu par plānotā projekta īstenošanu

2024-03-23, 20.07

22. martā notika sabiedriskā apspriešana ar vietējo kopienu Zlēkās ar mērķi iesaistīt dažādas sabiedrības grupas un noskaidrot to viedokli par plānotā projekta “Pašvaldības publiskās ārtelpas attīstība un labiekārtošana pie mājas “Purenes”, Zlēku pagastā, Ventspils novadā” īstenošanu.  Sanāksmi organizēja un vadīja Ventspils novada pašvaldības Zlēku pagasta pārvaldes vadītāja Daiga Cekule.

Ventspils novada pašvaldības Attīstības, plānošanas un būvniecības nodaļas pārstāvji informēja sanāksmes dalībniekus par plānotā projekta mērķi un projekta laika plānoto publiskās ārtelpas attīstību (teritorijas labiekārtošana, uzlabojumi apgaismojumam, lietus ūdens kanalizācijas sakārtošana u. c. uzlabošanas darbi). Vietējās kopienas pārstāvji izrādīja lielu interesi par plānoto projektu un kopumā pozitīvi novērtēja ieceri attīstīt teritoriju, kas projekta īstenošanas rezultātā uzlabos vietējo iedzīvotāju un satiksmes drošību.

Lai piesaistītu finansējumu, Ventspils novada pašvaldība sagatavoja projekta “Pašvaldības publiskās ārtelpas attīstība un labiekārtošana pie mājas “Purenes”, Zlēku pagastā, Ventspils novadā” iesniegumu, ko 2023. gadā iesniedza izskatīšanai Centrālā finanšu un līgumu aģentūrā dalībai atklātā projektu iesniegumu konkursā specifiskā atbalsta mērķa 5.1.1.3. “Publiskās ārtelpas attīstība” ietvaros. Pēc izvērtēšanas projekta iesniegums ir apstiprināts ar nosacījumu.

Vairāk par konkursu: 5.1.1.3. “Publiskās ārtelpas attīstība” | Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (cfla.gov.lv).

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm