Usmā atklāj jaunu rotaļu laukumu

Usmā atklāj jaunu rotaļu laukumu

2022-11-05, 16.41

Usmas bērni nu var doties uz labiekārtotu rotaļu laukumu, kas atrodas pagasta centrā pie daudzīvokļu mājām. Objekta atklāšanas dienā priecājās ne tikai bērni, bet arī pieaugušie, jo tagad mazajiem usmeniekiem ir vieta, kur kārtīgi izšūpoties, pakāpelēt, nobraukt pa slidkalniņu.

Rotaļu laukumā uzstādīti pieci elementi, arī karuselis, vingrošanas iekārta un atsperšūpoles “Aitiņa”. Paši mazākie ķipari laukumā uzvedās piesardzīgi, bet lielākie braši izmēģināja jaunās rotaļāšanās iespējas. Ventspils novada pašvaldība ir izstrādājusi rotaļu laukumu pilnveidošanas programmu un katru gadu vairākos pagastos uzstāda jaunas iekārtas, lai bērniem būtu, ko darīt drošā un skaista vidē.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm