Turpinās projekts karjeras atbalstam izglītības iestādēs

Turpinās projekts karjeras atbalstam izglītības iestādēs

2021-09-27, 15.32

Turpinās Eiropas Sociālā fonda projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” (Vien. Nr. 8.3.5.0./16/I/001)  īstenošana līdz 31.12.2022. Šajā mācību gadā dalību projektā turpina Ugāles vidusskola un Piltenes, Tārgales, Zūru pamatskolu 7.–12. klašu izglītojamie.
Projekta mērķis – uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs. 

Pedagogs karjeras konsultants ir Tārgales pamatskolas pedagoģe Eva Zeltzaķe – sniedz gan individuālas konsultācijas, gan grupu karjeras konsultācijas, gan organizē seminārus, gan plāno pasākumus, gan izstrādā aptaujas anketas jauniešiem, lai apzinātu viņu gatavību izdarīt nākotnes karjeras izvēli.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm