Turpinās pretendentu pieteikšana novada uzņēmēju gada balvai

2024-01-19, 10.13

Līdz 31. janvārim Ventspils novada pašvaldība organizē konkursu “Ventspils novada uzņēmēju gada balva 2023” ar mērķi apzināt un godināt Ventspils novada uzņēmējus, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē, sekmējot uzņēmējdarbības attīstību novadā un veicinot Ventspils novada uzņēmēju atpazīstamību, popularizējot uzņēmējdarbības labās prakses piemērus.

Ikviena fiziska vai juridiska persona tiek aicināta izvirzīt pretendentus (katrā nominācijā ne vairāk kā 1 pretendentu) balvas saņemšanai konkursa nominācijās:

1. “Gada labākais darba devējs 2023”;
  2. “Gada amatnieks/mājražotājs 2023”;
  3. “Gada tirgotājs/pakalpojuma sniedzējs 2023”;
  4. “Gada tūrisma uzņēmējs 2023”;
  5. “Gada jaunais uzņēmējs 2023”;
  6. “Ģimene uzņēmējdarbībā 2023”.

Ir iespēja pieteikt pretendentus visās nominācijās vai arī atsevišķi kādā no nominācijām. Piesakot pretendentu, lūgums norādīt pamatojumu.

APTAUJAS ANKETA

Aptaujas anketa papīra formātā ir pieejama Ventspils novada pašvaldībā, Skolas ielā 4, Ventspilī, un Piltenes pilsētas un pagastu apvienību pārvaldēs, kā arī pašvaldības informatīvajā izdevumā “Ventspils Novadnieks”.

Ja vēlaties piedalīties pārsteiguma balvas izlozē, lūdzu, anketas pēdējā jautājumā sniedziet informāciju par sevi.