Talsu novada Sporta skolas sacensības vieglatlētikā U-16 grupai

2022-12-06, 08.16

2. decembrī Talsos notika vieglatlētikas sacensības U-16 vecuma grupai. Vieglatlēti sacentās 60 m, 60 m/b, tāllēkšanā, augstlēkšanā un lodes grūšanā. Uz sacensībām bija atbraukuši un par medaļām, diplomiem cīnījās vieglatlēti no Kandavas, Tukuma, Kuldīgas, Rojas, Liepājas, Ventspils novada BJSS un paši mājinieki.

Apsveicam un lepojamies ar mūsu sporta skolas audzēkņiem, kuri izcīnīja godalgotas vietas:
Kristers Asaris (treneris R. Ziemelis) 60 m sprintā izcīnīja 1. vietu un zelta medaļu (rez. 8,02 sek.);
Jeremijs Rjabovs – 1. vieta lodes grūšanā (rez. 11,15 m);
Kaspars Babris – 2. vieta lodes grūšanā (rez. 10,57 m), abu puišu treneris A. Paipals;
Mārcis Muižnieks – 2. vieta augstlēkšanā (rez. 1,50 m), treneris A. Paipals;
Roberta Rozentāle – 3. vieta augstlēkšanā (rez. 1,40 m), treneris A. Čaklis.
Nedaudz līdz bronzai pietrūka Nilam Bibļivam (treneris A. Čaklis) – 4. vieta lodes grūšanā (rez. 9,35 m).
Starp labākajiem 10 vietas izcīnīja Sabīne Ozoliņa – 6. vieta tāllēkšanā, Lorencs Hemke-Lapsiņš – 6. vieta tāllēkšanā, Kārlis Lagzdiņš – 9. vieta tāllēkšanā un Mārcis Muižnieks – 9. vieta 60 m sprintā.
Sacensībās piedalījās arī Daniels Zīders, Ģirts Kalnmalis, Unda Berga, Gabriela Žerdeva un Karolīna Krauča.

Paldies visiem audzēkņiem par startiem un treneriem par audzēkņu sagatavošanu sacensībām! Visi rezultāti pieejami LVS mājas lapā: https://athletics.lv/lv/event/39012/competitions