Spāru svētki Ugāles manēžā

Spāru svētki Ugāles manēžā

2019-03-20, 15.06

Šonedēļ Ugālē notika jaunbūves spāru svētki. Klātesošie aplūkoja celtnieku veikumu vietā, kur ceļ vidusskolas sporta zāli jeb manēžu. Būvdarbus SIA Samrode darbinieki uzsāka 2018. gada decembrī, tos paredzēts pabeigt augustā. Projekta celtniecība pašvaldībai izmaksā 2 081 506,84 eiro, darbu veikšanai izmantots Valsts kases aizdevums – 1 954 621,71 eiro.

Apskatot topošo objektu, pašvaldības pārstāvji un būvnieki novērtēja jau paveikto, atzīstot to par labu esam. Kā norādīja SIA Samrode valdes priekšsēdētājs Gatis Geidāns, līdz šim viņa vadītā uzņēmuma darbinieki ir paguvuši uzstādīt nesošo konstrukciju un daļēji veikuši ārējo tīklu – lietusūdens kanalizācijas sistēmas un drenāžas – izbūves darbus. Jau uzsākta jumta nesošo lokšņu montāža, pēc divām nedēļām sāks montēt sienas paneļus, ja laikapstākļi būs labvēlīgi, varēs izbūvēt melno grīdu. Paredzams, ka aprīļa vidū strādnieki siltinās jumtu, bet maija vidū uzsāks apdares darbus.
Jaunā Ugāles sporta zāle un vienlaikus manēža būs vienīgā šāda veida būve Ventspils novadā, tādēļ tiks izmantota ne tikai vietējā, bet arī valsts mēroga sacensību rīkošanai.
Jaunbūves telpu apjoms būs 2100 m2, atjaunošanas darbi skars arī skolas palīgtelpu korpusu, kuru pārbūvēs, ierīkojot tajā siltummezglu, ģērbtuves, tualetes un dušas, kā arī iekārtojot treneru kabinetu. Pēc objekta nodošanas ekspluatācijā, sportisti varēs izmantot 150 m skriešanas apli, trīs 60 m sprinta celiņus, tāllēkšanas un kārtstlēkšanas zonu, arī lodes grūšanas sektoru. Skatītāju ērtībām būs iekārtotas simts sēdvietas. Ēkas plānojums veidots tā, lai manēžu varētu izmantot maksimālu daudzpusīgi, tāpēc skriešanas apļa vidusdaļā ir paredzēts ierīkot standartiem atbilstošu basketbola un volejbola laukumu.

 

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm