Saredzēt un sadzirdēt

Saredzēt un sadzirdēt

2021-09-29, 11.35

16. septembris Užavas pamatskolā aizritēja pavisam savādāk, kā citās dienās. Projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros, radās iespēja uzaicināt uz skolu SIA “FINESET PRODUCTIONS” jaukās skolotājas, kuras novadīja divas jaukas nodarbības “Redzēt skaņu” un “Shape of music”.

Kā bērni paši saka – tas bija kaut kas baigi foršs. Nodarbību laikā bērni ne tikai klausījās mūzikas instrumentu skanējumā, bet varēja arī katrs pats izbaudīt savas spējas izvilināt no vijoles vai kontrabasa skaņas. Bija iespēja arī uzzināt jaunus veidus kā skaņu var saredzēt. Laiks pagāja nemanot. Nodarbību izskaņā, bērni nelabprāt atvadījās no abām jaukajām skolotājām, jo gribēja darboties vēl un vēl. Nedaudz no bērnu sacītā:

*Man patika, ka varēju  paņemt rokās vijoli un mēģināt to spēlēt.

*Man patika kontrabass. Viņš ir smags, bet man iepatikās to spēlēt.

*Man patika atraktīvās skolotājas, jo viņas interesanti stāstīja un rādīja.

* Es sapratu, ka tās jau īstenībā nemaz nebija izklaidējošas nodarbības, bet gan interesantas mācību stundas.

Skolēnu domas par pasākumu apkopoja A. Pāvelsone

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm