Popē aizvadīts 3×3 basketbola turnīrs

2023-02-20, 09.43

Septiņu komandu konkurencē 3×3 basketbola turnīrā labākie izradījās jaunieši no Ventspils.

1. vieta komandai  “Uz sitiena”, kurā iesaistījās Ričards Ruņģis, Salvis Garančs, Markuss Liepiņš, Klāvs Gailis. 2. vietā ierindojās komandas “Taverna” spēlētāji Jurģis Ozols, Rihards Vašuks, Toms Ozols, Kārlis Plūksna, savukārt 3. vieta komandai “Tīģeris”, kuru pārstāvēja Kārlis Libkovskis, Andris Žeimunds, Kristaps Neimanis, Gusts Ancāns.
Paldies turnīra atbalstītājiem: Ventspils novada pašvaldībai, uzņēmumam “Fans Ventspils”, volejbola klubam “Pope”, Popes pagasta pārvaldei un Popes kultūras namam.

Sandris Jankevičus

Sandra Jankevičus arhīva foto