Par projekta aktualitātēm Rūpnīcas ielā 6 Ugālē

Par projekta aktualitātēm Rūpnīcas ielā 6 Ugālē

2021-03-31, 12.58

Ventspils novada pašvaldība informē, ka objektā “Sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu infrastruktūras izveide  Rūpnīcas ielā 6, Ugāles pagastā, Ventspils novadā” turpinās būvdarbi, lai Ugāles pagasta Rūpnīcas 6 ēkas 1. un 2.stāvā izveidotu grupu dzīvokļus 8 personām.
Objektā būvdarbus veic – SIA “Ostas celtnieks, būvuzraudzību – SIA “BaltLine Globe”, autoruzraudzību – SIA “JOE”, īstenojot projektu “Sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu infrastruktūras izveide Ventspils novada Ugāles pagastā” (Vienošanos 9.3.1.1./19/I/002).

2021. gada februārī ir iegādātas mēbeles, tās ir piegādātas un samontētas. Mēbeļu piegādi un montāžu veica SIA “ALB” par kopējo summu 11 969,71 eiro.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm