Par pieteikšanos zvejas rīkiem 2024. gadam

2023-10-10, 09.53

Ventspils novada pašvaldība aicina pieteikties 2024. gada rūpnieciskās zvejas tiesību nomai – nepieciešamajam zvejas rīku skaitam zvejošanai iekšējos ūdeņos un Baltijas jūras piekrastes ūdeņos Ventspils novada administratīvajā teritorijā.

Iesniegumus lūdzam iesniegt līdz 15. novembrim, lai pašvaldība savlaicīgi varētu pieņemt lēmumu par zvejas tiesību piešķiršanu 2024. gadam.

Lūdzam ņemt vērā, ka obligāti jāpievieno zvejā izmantojamā kuģošanas līdzekļa reģistrācijas apliecības kopija vai līgums par reģistrētas laivas nomu/patapinājumu.

Zvejnieki, kas plāno nodarboties ar komerciālo zveju (sabiedrībai ar ierobežotu atbildību, individuālajam uzņēmumam, individuālajam komersantam, zvejnieku saimniecībai, zemnieku saimniecībai), iesniegumam nepieciešams pievienot Latvijas Republikas Zemkopības ministrijas atļauju (licenci) komercdarbībai zvejniecībā.

Iesnieguma veidlapas varat saņemt:

1. Ventspils novada pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā Ventspilī, Skolas ielā 4 (1. stāvā);
  2. Ventspils novada pašvaldības Attīstības, plānošanas un būvniecības nodaļā pie Ivitas Meinardes Ventspilī, Kuldīgas ielā 3 (1. stāvā), tālrunis uzziņām: 22029846;
  3. Piltenes pilsētas un pagasta apvienībā un pagastu pārvaldēs.

Veidlapas ievietotas arī Ventspils novada pašvaldības mājaslapā: www.ventspilsnovads.lv sadaļā Pakalpojumi/Uzņēmējdarbība/Zvejniecība.