Par kultūras pasākumiem, kas notiks

Par kultūras pasākumiem, kas notiks

2020-10-20, 15.36

Izvērtējot epidemioloģisko situāciju un iespēju nodrošināt personalizētās vietas, ir pasākumi, kas Ventspils novadā tomēr notiks arī šajā laikā, kad jāievēro īpaši piesardzības pasākumi. Tā Usmas tautas namā 23. oktobrī plkst. 19 sāksies tematiskais kino vakars “Viens gads kopā”, bet 31. oktobrī plkst. 19 – stand-up izrāde, kurā piedalīsies komiķis Maksims Trivaškēvičs. Ieejas maksa ir 3 eiro.
Ziru tautas namā no 26. līdz 31 oktobrim varēs apskatīt ķirbju izstādi, savukārt Sporta un kultūras centrā “Zūras” līdz 30. oktobrim iespējams aplūkot fotokluba “Kaktuss” fotoizstādi.
Ugāles “Mežrūpniekos” 31. oktobrī plkst. 15 sāksies stand-up izrāde, kurā piedalīsies komiķis Maksims Trivaškēvičs. Ieejas maksa ir 3 eiro.
Piltenes kultūras namā 26. oktobrī plkst. 14 būs lekcija par alvejas ārstniecisko nozīmi, bet 31. oktobrī plkst. 12 jāpulcējas pie kultūras nama, lai dotos izbraucienā apskatīt Ķīvmeža dižakmens dižo priedi. 21. oktobrī “Zoom” platformā notiks seminārs kultūras un tautas namu vadītājām, bet 28. oktobrī viņas piedalīsies Nacionālā kultūras centra rīkotajā profesionālās pilnveides seminārā Kandavā.
Ziņosim, ja situācija mainīsies un līdz 6. novembrim notiks vēl kādas kultūras aktivitātes.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm