Notiks seminārs uzņēmējiem un ikvienam interesentam

Notiks seminārs uzņēmējiem un ikvienam interesentam

2023-11-14, 12.45

28. novembrī Ugāles tautas namā “Gaisma” ikviens uzņēmējs un tie, kam ir biznesa idejas vai tikai ir doma par tām, aicināti apmeklēt semināru “Efektīva partnerība, jaunu uzņēmējdarbības risinājumu un mērķu sasniegšana šī brīža mainīgajos apstākļos”. 

Ventspils novada pašvaldība un Ventspils Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Biznesa inkubators vēlas veicināt savstarpējo sadarbību starp uzņēmējiem, atbalstīt viņus izaugsmē, ar meistarklašu un treneru palīdzību veicināt jaunu produktu, pakalpojumu veidošanu starp dažādu nozaru uzņēmumiem. Seminārs sāksies plkst. 10 un ilgs līdz plkst. 17.

Pasākuma ievadā skanēs uzrunas, bet pēc tam būs iespēja iesaistīties trīs darbnīcās, pa kārtai apmeklējot katru no tām, darbojoties gan individuāli, gan pāros, gan grupās. Novada pašvaldības uzņēmējdarbības atbalsta un tūrisma jomas speciāliste Dace Kolāte saka: “Mācību tēma “Efektīva partnerība, jaunu uzņēmējdarbības risinājumu un mērķu sasniegšana šī brīža mainīgajos apstākļos” izvēlēta atbilstoši šī brīža ekonomiskajai  situācijai, kad uzņēmējiem ir jāspēj ātri analizēt biznesa efektivitāti, saprotot, kā to vislabāk izdarīt, kā arī paskatīties uz savstarpēju sadarbību. Veicinot to, var radīt jaunus produktus un pakalpojumus, bet realitāte ir tāda, ka  uzņēmējam šobrīd nav laika iet vai apstāties – viņam ir jāskrien.”

Praktiskās darbnīcas vadīs 3 treneri:

  1. Darbnīca “Biznesa efektivitāte mērķi un KPI” Valters Gražulis – pārdošanas treneris;
  2. Darbnīca “Degt bet neizdegt” Agnija Šmite – drosmes un komunikācijas trenere;
  3. Darbnīca “Sadarbība un pašprezentācija” Liene Ločmele – komunikācijas trenere.

Pieteikšanās semināram līdz 27. novembrim. Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc neatliec pieteikšanos uz pēdējo brīdi. Ja rodas jautājumi, lūdzu, sazinieties ar Daci Kolāti: [email protected] vai 29742098.

Pasākuma programma un reģistrēšanās

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm