Nosvin profesionālos svētkus

Nosvin profesionālos svētkus

2022-11-09, 09.44

Svinot Sociālo darbinieku dienu, novada sociālie darbinieki satikās Zlēkās, lai piedalītos svētku pasākumā.
“Šoreiz patiešām nerunājam par darbu, bet teicām cits citam paldies par paveikto un pleca sajūtu ikdienā, kas nav viegla, jo ir piedzīvoti dažādi izaicinājumi – kovids, karš Ukrainā un energoresursu krīze,” norādīja Sociāla dienesta vadītāja Anda Vītola.

Viņas aicināti, uz tikšanos ieradās arī pašvaldības vadības, Izglītības pārvaldes, Bāriņtiesas un pagastu pārvalžu vadītāju pārstāvji, lai kopā svinētu svētkus, kuros uzstājās aktrise Sigita Pļaviņa un ģitārists Māris Kupčs.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm