Izstrādās kopīgu ilgtspējīgu attīstības stratēģiju

Izstrādās kopīgu ilgtspējīgu attīstības stratēģiju

2021-03-31, 11.04

25. martā Ventspils novada domes deputāti pieņēma lēmumu sadarbībā ar Ventspils pilsētas domi uzsākt kopīgo Ventspils novada un Ventspils valstspilsētas kopīgās ilgtspējīgas attīstības stratēģijas līdz 2030. gadam un Ventspils novada un Ventspils valstspilsētas kopīgās attīstības programmas 2021.–2027. gadam izstrādi.

Ventspils novada un Ventspils valstspilsētas kopīgajā ilgtspējīgas attīstības stratēģijā līdz 2030. gadam tiks noteikts kopīgs ilgtermiņa attīstības redzējums, stratēģiskie mērķi, attīstības prioritātes un perspektīva.
Attīstības programmā 2021.–2027. gadam tiks ietverts pašreizējās situācijas analīzes kopsavilkums, kā arī Ventspils novada un Ventspils valstspilsētas vidēja termiņa kopīgi stratēģiskie uzstādījumi, kopīgi uzraudzības rādītāji un kopīgie projekti.

Attīstības plānošanas dokumentu izstrādi nodrošinās Konsultatīvā padome, kurā tiks iekļauti pārstāvji no Ventspils novada domes, Ventspils pilsētas domes un Kurzemes plānošanas reģiona. Papildus plānots izveidot tematiskās darba grupas.

DARBA UZDEVUMS

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm