Iedzīvotāji iesaistījās darba grupās

2019-06-06, 14.11

Ventspils novada pašvaldība ir uzsākusi izstrādāt jauno novada attīstības programmu 2020.–2026. gadam, aicinot sabiedrību piedalīties šim dokumentam veltītajās darba grupu sanāksmēs un izteikt savu viedokli.

5. jūnijā Tārgales pamatskolā bija iespēja iesaistīties darba grupā “Sabiedrība” (tēmas – izglītība, kultūra, sports un aktīvā atpūta, veselības aprūpe, sociālie pakalpojumi, palīdzība, drošība, jaunatne) un “Dzīves vide un infrastruktūra” (transporta infrastruktūra, mobilitāte, komunālā infrastruktūra, mājokļi, energoefektivitāte, publiskā ārtelpa), savukārt 6. jūnijā klātesošie darbojās grupā “Pārvaldība” (pašvaldības pārvaldība, novada tēls, iekšējā un ārējā sadarbība, kopīgās intereses un funkcionālās saites ar citām pašvaldībām) un “Ekonomika” (uzņēmējdarbības vide, atbalsta veidi, tūrisms).
Darba grupu dalībnieki aktīvi diskutēja, līdz atrada kopsaucējus, kurus iekļāva savos ieteikumos, akcentējot gan to, kas paveikts labi, gan to, ko vajadzētu uzlabot, lai novada attīstība būtu vēl sekmīgāka. SIA “Reģionālie projekti”, kuras pārstāvji izstrādās programmu, apkopos visus priekšlikumus, būtiskākos iekļaujot topošajā programmā.