Atbalsta suitu un lībiešu kultūrvēsturisko mantojumu

Atbalsta suitu un lībiešu kultūrvēsturisko mantojumu

2016-10-11, 13.49
 Estoni Latvia interreg

   Ventspils novada domes sēdē pieņemts lēmums par pašvaldības iesaistīšanos Igaunijas–Latvijas pārrobežu projektā “Nelielo etnisko reģionu kā tūrisma galamērķu attīstība – UNESCO tūrisms”. Projekta mērķis: saglabāt un aizsargāt  nozīmīgo suitu, līvu un setu kultūrvēsturisko mantojumu, kā arī attīstīt tūrisma pakalpojumus, popularizēt attiecīgos reģionus kā tūrisma galamērķus, ierosinot lībiešus  iekļaut UNESCO nemateriālās kultūras mantojuma sarakstā.

   Ventspils novada pašvaldības investīcijas projektā būs šādas – mākslinieka Ģirta Burvja veidotā vides objekta “Burinieku gadsimts” būvniecība un gājēju celiņa seguma ieklāšana Tārgales pagasta Miķeļtornī un interaktīvo informācijas stendu uzstādīšana Jūrkalnē un Miķeļtornī. Paredzams, ka vides objekts izmaksās 30 000 eiro, savukārt informācijas stendi – aptuveni 20 000 eiro. Ventspils novada pašvaldības līdzfinansējums projektā ir 15 725 jeb 15% no kopējām izmaksām. Iecerētos darbus plānots pabeigt līdz 2020. gadam.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm