Ances seniori dejo jau 20 sezonas

2023-12-04, 17.43

Svētki ir jāsvin, kaut vai tikai tāpēc, lai būtu attaisnots iemesls krietni saēsties kūkas.

Bet, ja pavisam nopietni, tad šiem svētkiem ir varens iegansts – Ances kultūras nama senioru deju kolektīvam rit jau 20. sezona un visas kopā ar vadītāju Elitu Kuģenieci un koncertmeistari Mārīti Kuģenieci. Dzimšanas dienas koncerts un balle izdejoti kopā ar draugiem – senioru deju kolektīviem “Dun-dang”, “Draudzība”, “Kalna virši”, “Misiņš”, “Kamēr vari”, “SenKurzeme” un VPDK “Ance”. Sirsnīgā noskaņā uzklausīti laba vēlējumi un saņemtas dāvanas no Ventspils novada pašvaldības, Ances pagasta pārvaldes, dejotājiem un Ances pašdarbības kolektīviem.

Lai dejotprieks dzirkstī līdz nākamajam “apaļajam” atskaites punktam pēc pieciem gadiem!