Aktuālā informācija par Popes alejas sakopšanas darbiem 

Aktuālā informācija par Popes alejas sakopšanas darbiem 

2022-02-04, 08.54

Kohēzijas fonda projekta Nr. 5.4.3.0/20/I/001 “Apsaimniekošanas pasākumu veikšana īpaši aizsargājamās dabas teritorijās un mikroliegumos biotopu un sugu aizsardzības stāvokļa uzlabošanai” ietvaros ir noslēdzies iepirkuma process un 2022. gada 22. janvārī ir noslēgts līgums par plānoto darbu izpildi ar SIA “Arborists”.

Līdz 14. martam ir plānots pabeigt koku kopšanas darbus vismaz vienā no Popes alejas posmiem. Darbu uzraudzību šai alejai nodrošina alejas inventarizācijas darbus veikušie eksperti no SIA “Labie koki” eksperti – Maija Medne un Jānis Milts.

Nākamās nedēļas sākumā kopā ar darbu izpildītājiem atkārtoti tiks apsekota aleja, lai izvērtētu vai koku stāvoklī pēc inventarizācijas veikšanas nav būtiskas izmaiņas. Tiek plānots, ka uz nākamās nedēļas otro pusi varētu uzsākt alejas sakopšanas darbus.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm