Aizvadītas Ventspils novada sporta spēles

Aizvadītas Ventspils novada sporta spēles

2022-07-03, 17.51

1. jūlijā Usmas pagasta pludmalē norisinājās “Sporta spēles 2022”. Sacensības organizēja un vadīja novada sporta organizatori. Sporta spēlēs piedalījās novada iedzīvotāji no Piltenes pilsētas un Popes, Puzes, Ugāles, Užavas, Tārgales, Vārves un Zlēku pagasta, kā arī novada pašvaldības darbinieki.

Kopvērtējumā 1. vietu izcīnīja Ugāle, 2. vietā ierindojās Pope, bet 3. vietā – Užava.

Kopvērtējumā skaita 6 labākos rezultātus, ja nav 6 disciplīnas, tad par katru neesošo disciplīnu pieskaita 11 punktus, lai kopā sanāktu 6 disciplīnas.

 Lielā stafeteMakšķe-rēšanaVolejbolsBasket-bolsTīkla bumbaMazā stafeteDvieļbolsBadmin-tonsVadošie darbiniekiPUNKTIVIETA
Novads77833399
Užava41224567918III
Zlēkas3713457235
Pope23312434414II
Puze61682348
Ugāle15,53221110I
Tārgale445765317
Usma86310
Vārve75453116194
Piltene525,56765225,56
Lielā stafete:
1. vieta – Ugāle
2. vieta – Pope
3. vieta – Zlēkas
Makšķerēšana:
1. vieta – Užava
2. vieta – Piltene
3. vieta – Pope
Volejbols:
1. vieta – Puze
2. vieta – Užava
3. vieta – Pope
Basketbols:
1. vieta – Pope
2. vieta – Užava
3. vieta – Ugāle
Tīkla bumba:
1. vieta – Zlēkas
2. vieta – Pope
3. vieta – Vārve
Mazā stafete:
1. vieta – Vārve
2. vieta – Ugāle
3. vieta – Zlēkas
Dvieļbols:
1. vieta – Vārve
2. vieta – Ugāle
3. vieta – Pope
Badmintons:
1. vieta – Ugāle
2. vieta – Puze
3. vieta – Novads
Vadošie darbinieki:
1. vieta – Ugāle
2. vieta – Piltene
3. vieta – Novads

Individuālās daudzcīņas kopvērtējums

Pirmā grupa sievietes 1988.dz.g. – 2004.g.:
1. vieta – TIJA FREIMANE no Ugāles
2. vieta – INTA OZOLA no Popes
3. vieta – ANTA ONDRUPE no Popes
Otrā grupa sievietes 1973.dz.g. – 1987.g.:
1. vieta – ANITA JĀNE no Popes
2. vieta – INGA ROBEŽNIECE no Zlēkām
3. vieta – UNA BIRZNIECE no Zlēkām
Trešā grupa sievietes 1972.dz.g. un vecāki:
1. vieta – GUNA ĶEMERE no Užavas
2. vieta – SIMONA JĒKABSONE no Popes
3. vieta – INGA POLE no Zlēkām
Pirmā grupa vīrieši 1988.dz.g. – 2004.g.:
1. vieta – JURĢIS ĶEMLERS no Ugāles
2. vieta – KĀRLIS PLŪKSNA no Ugāles
3. vieta – RIČARDS ČAČE no Puzes
Otrā grupa vīrieši 1973.dz.g. – 1987.g.:
1. vieta – NORMUNDS ABAKUKS no Piltenes
2. vieta – JĀNIS KRAUZE no Popes
3. vieta – AGRIS BILESKALNS no Popes
Trešā grupa vīrieši 1972.dz.g. un vecāki:
1. vieta – RAIVO BIRZIŅŠ no Vārves
2. vieta – MODRIS OZOLIŅŠ no Piltenes
3. vieta – AIGARS MATISONS no Piltenes














Šoferu cīņa:
1. vieta VĀRVES šoferim
2. vieta TĀRGALES šoferim
3. vieta UŽAVAS šoferim

Visas bildes apskatāmas un lejupielādējamas šeit.

Lai veiksmīgs visiem starts arī nākamgad!