Aizbrauciet uz Tērveti!

Aizbrauciet uz Tērveti!

2022-06-02, 12.03

Tā tagad saka Popes skolas 1.–5. klašu skolēni pēc Tērvetes dabas parka apmeklējuma. Maija pēdējās dienās , kad visi lielie skolas darbi jau apdarīti, skolēni devās izglītojošā braucienā uz Tērvetes dabas parku. Pirms tam skolā tika lasīti Anneles stāsti, 5. klase iepazinās ar lugu “Sprīdītis”, gan lasot lugu lomās, gan improvizēti izspēlējot lugas skatus, gan gatavojot spēli ”Cirks”.

Uz nodarbību “Dzīve mežā” bērnus aizvizināja vilcieniņš, kur zaļajā klasē skolēni mācījās noteikt koku vecumu, iepazinās ar dažādiem plēsējiem, putniem, ūdens dzīvniekiem. Ļoti interesants bija stāstījums par dzeni. Dabas pieturās varēja aplūkot dzīvnieku izbāzeņus, to pēdas, pildīt dažādus radošos uzdevumus.

Rūķu pilsētā visi kļuva par rūķīšiem, jo viņiem ir gan savs pasts, gan kafejnīca, gan mājiņas, kurās var ieiet, paciemoties, pasēdēt. Visaugstākajā skatu tornī gan kurš katrs nevarēja uzkāpt, bet drosmīgākie redzēja tālos Zemgales plašumus un brīnišķīgo krāsu spēli pavasarī. Un, protams, pa ceļam sastaptās senās koka figūras – Meža ķēniņš, Annele, Sīkstuļa un Raganas māja.

“Es priecājos par šo ekskursiju, jo skolotājas aizveda mani tur, kur vēl nekad nebiju bijis”, saka Aleksis. Sofija atzīst, ka pasākuma laikā viņai paticis būt Zaļajā klasē un uzzināt to, ko vēl nezināja. Un Sofija šogad pabeidza 1. klasi ar jauniegūtām zināšanām par dabu un Tērveti.

Lasot skolēnu atziņas pēc pasākuma, gandrīz katrs no viņiem raksta, ka ļoti patikušas rūķu mājiņas, ka, tālskatī raugoties, viss plašums licies tik skaists, ka ieguvuši jaunas zināšanas par dzīvniekiem.

Tāpēc vediet savus bērnus ārpus skolas sienām, lai viņi redz, cik pasaule ir plaša, cik daudz nezināmā tajā, lai mājās brauc ar prieku un jaunām idejām!

Skolas somas koordinatore L. Kiršteine

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm