Aicinām noskatīties raidījumu ciklu par novadu

Aicinām noskatīties raidījumu ciklu par novadu

2021-10-29, 13.38

Oktobrī televīzijas kanālā “ReTv” otrdienās rādīja raidījumu ciklu “Radoši Ziemeļkurzemē”, ļaujot uzzināt, ar ko nodarbojas Ventspils novada iedzīvotāji, kas vietējiem aktuāls, par ko viņi interesējas, kā pārvar grūtības un rod dzīvesprieku. Raidījumu cikla veidotāja žurnāliste Solvita Demante atzina, ka filmēšanas laikā satikusi fantastiskus un mērķtiecīgus cilvēkus. Viņu redzējums par dažādiem jautājumiem atšķiras, tomēr visus vieno prieks par labi padarītu darbu.
Pirmais radījums ciklā “Radoši Ziemeļkurzemē” ir veltīts uzņēmējdarbībai, otrs – tūrismam,  trešais – kultūrai, izglītībai un sportam, bet ceturtais – infrastruktūrai.

“Radoši Ziemeļkurzemē” Uzņēmējdarbība

“Radoši Ziemeļkurzemē” Tūrisms

“Radoši Ziemeļkurzemē” Kultūra, sports, izglītība

“Radoši Ziemeļkurzemē” Infrastruktūra