Aicina iepazīties ar otro Kurzemes plānošanas reģiona ziņu lapu

Aicina iepazīties ar otro Kurzemes plānošanas reģiona ziņu lapu

2022-08-08, 09.43

Iznācis šogad otrais Kurzemes plānošanas reģiona  informatīvais izdevums – Ziņu lapu Nr.2/2022. Šajā vasarīgās noskaņās veidotajā izdevumā uzzināsiet jaunākās aktualitātes gan Kurzemes plānošanas reģiona Attīstības padomes darbā, gan tā darbības jomās – reģiona attīstības plānošanā, pieaugušo izglītības veicināšanā, remigrācijas koordinēšanā, kultūras programmas 2022. gadam ieviešanā, kā arī atbalsta sniegšanā uzņēmējiem Kurzemes plānošanas reģiona Uzņēmējdarbības centrā un iesaistē sabiedriskā transporta koordinēšanā. Jums būs iespēja uzzināt arī par Kurzemes plānošanas reģiona īstenotajiem projektiem, to ietvaros paveikto un aktivitātēm, kas vēl ieviešamas.

Ar iepriekš izdotajiem Kurzemes plānošanas reģiona informatīvajiem izdevumiem iespējams iepazīties mūsu mājas lapā: https://www.kurzemesregions.lv/par-kpr/zinu-lapa/

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiptināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par izmantotajām sīkdatnēm
Privātuma politika