Iepirkumi

“Ances muiža” sabiedriskā centra projektēšanas pakalpojumi

2011-06-03, 11.46

EFLA_kopa LAD

Ventspils novada pašvaldība pamatojoties uz Ventspils novada domes 17.12.2009. saistošo noteikumu Nr.6 4.punktu (kad pakalpojumu līgumu paredzamā līgumcena ir mazāka par 3 000 latiem) informē par iepirkumu

„Projektēšanas pakalpojumi projekta „Sabiedriskā centra „Ances muiža” izveide Ances pagastā, Ventspils novadā” ietvaros”

Līgums noslēgts

Pakalpojuma sniedzēja nosaukums

Līgumcena (bezPVN)

Izpildes termiņš

LVL

Projektēšanas pakalpojumi sevī ietver:
  1. Tehniskā projekta izstrāde ( Tehniskā projekta sagatavošanas termiņš – 30 dienu laikā no pakalpojuma līguma noslēgšanas dienas);
  2. Autoruzraudzība (Plānotais termiņš no 01.08.2011. līdz 03.10.2011.)
Darba uzdevumu skatīt pielikumā PDF formāta failos – PuAU_10_Amuiza un Projektēšanas uzdevums  projektam (2)

Piedāvājumus sūtīt elektorniski uz e-pasta adresi – [email protected] līdz 2011.gada  10.jūnijam plkst.11:00.
 Prasības pretendentiem:
  1. Pretendents ir reģistrēts LR Būvkomersantu reģistrā.
  2. Pretendentam ir pieejami un zināmi nepieciešamie un piedāvājumā norādītie atbildīgie tehniskie speciālisti iepirkuma priekšmetā minēto projektēšanas un autoruzraudzības darbu veikšanai.
  3. Pretendenta profesionālā darbība ir apdrošināta.
 *Par atbilstību prasībām Pretendentam jāiesniedz attiecīgo dokumentu kopijas.

Līgums tiks slēgts ar pretendentu, kura piedāvājums tiks atzīts par visizdevīgāko.
 Kontaktpersonas:
Ventspils novada domes Iepirkumu speciālists Juris Krilovskis – tālrunis  63629492, mob.tālrunis 29145212;  fakss  63622231.
Objekta apskati iepriekš saskaņot ar Ances pagasta pārvaldnieci Airu Kajaku – tālrunis 29463773.

Projekta un darbu uzdevums
Plānošanas un arhitektūras uzdevumu projekts