Visi dejotāji tiks uz Deju svētkiem

Visi dejotāji tiks uz Deju svētkiem

2018-03-19, 11.16
IMG 1500
FOTOGALERIJA

  16. martā Ventspilī, teātra namā “Jūras vārti”, notika  XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku deju lieluzveduma “Māras zeme” repertuāra pārbaudes Ventspils deju apriņķa skate. Tajā uzstājās pieci Ventspils novada deju kolektīvi, ar prieku uzzinot, ka visi izturējuši pārbaudi un varēs doties uz Rīgu, lai rādītu savas prasmes Deju svētkos.

   E grupā piedalījās vidējās paaudzes deju kolektīvs “Ance”, vadītāja Elita Kuģeniece, iegūstot 44,3 punktus un 1. pakāpi, kas ir augstākais vērtējums,
   vidējās paaudzes deju kolektīvs “Spiekstiņi”, vadītājs Gints  Skribāns, 37 punkti un 2. pakāpe,
   vidējās paaudzes deju kolektīvs “Vāruve”, vadītāja  Agate Hartmane, 36,4 punkti un 2. pakāpe,
   vidējās paaudzes deju kolektīvs “Usma”, vadītāja Agnese Sarma-Šķestere, 31,1 punkts un 3. pakāpe.
  F grupā uzstājās senioru deju kolektīvs “Ance”, vadītāja Elita Kuģeniece, 37,1 punkts un 2. pakāpe.
   Paldies visiem deju kolektīvu vadītājiem par ieguldīto darbu, sagatavojot dejotājus skatei, uzslava pienākas arī dejotājiem, kuri velta savu brīvo laiku, lai iesaistītos amatiermākslas kolektīvos, daudzinot Ventspils novada vārdu citviet Latvijā.