Latvijas U14 čempionāts vieglatlētikā Piltenē

Latvijas U14 čempionāts vieglatlētikā Piltenē

2019-07-09, 12.33

3. jūlijā, Piltenes stadionā, kuplā skaitā pulcējās U14 grupas labākie vieglatlēti no visas Latvijas (aptuveni 400), lai sacenstos par Latvijas čempiona titulu vieglatlētikā 13 disciplīnās. Lai varētu startēt svarīgajās sacensībās vieglatlētiem bija jāuzrāda noteikti rezultāti atbilstošā disciplīnā. Sacensības ar uzrunu atklāja un veiksmīgus startus sportistiem vēlēja Ventspils novada domes priekšsēdētājs Aivars Mucenieks.

Vistuvāk medaļai no Ventspils novada BJSS bija Sana Rūmniece 80 m sprintā, kur bija visvairāk – 73 dalībnieces. Visu izšķīra nieka 2 sekundes simtdaļas, lai iegūtu 3. vietu. Ar rezultātu 10,97 sek. Sana ierindojās 4. vietā. Sanai arī 7. vieta tāllēkšanā. Starp republikas labākajiem desmit vietas izcīnīja Mārtiņš Ķeizars diska mešanā – 5. vieta, Nauris Alens Jaškovičs šķēpa mešanā – 6. vieta, Dita Siliņa diska mešanā – 8. vieta un 2000 m kavēkļu skrējienā – 10. vieta, Dzintars Grosbārdis lodes grūšanā – 8. vieta, Aleksis Ūdris 2000 m kavēkļu skrējienā – 10.vieta.
Latvijas čempionātā startēja arī Terēza Anna Žagare, Eduards Strelkovs, Roberts Ļubeļkis, Nellija Rungevica, Armands Lagzdiņš, Vieturs Gerke, Kristofers Markuss Lapiņš, Dāvis Mažrims, Jurģis Bakanauskis, Dārta Cērpa, Devora Rjabova, Kristaps Jaunbelzējs, Eduards Gulbis.
Audzēkņus startiem sagatavoja un tiesāt palīdzēja Ventspils novada BJSS treneri un vecāko grupu audzēkņi. Paldies protams Aigaram Matisonam par stadiona sagatavošanu svarīgajām sacensībām.
Visi rezultāti un foto pieejami LVS mājas lapā https://athletics.lv/lv