VENTSPILS BIZNESA INKUBATORS

LIAA Ventspils biznesa inkubatora sniedz BEZMAKSAS atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai fiziskām personām un jaundibinātiem komersantiem Ventspilī un Ventspils novadā.

PIRMSINKUBĀCIJA ir 6 mēnešu ilga apmācību programma uzņēmējdarbības prasmju apgūšanai. Tā ir piemērota biznesa ideju autoriem, kam vēl nav sava uzņēmuma, kā arī jaunajiem uzņēmējiem, kam uzņēmums nav vecāks par 3 gadiem. Papildus nodarbībām grupā, programma piedāvā individuālās konsultācijas, kuru laikā dalībniekiem ir iespēja pieredzējušu mentoru vadībā izstrādāt jau detalizētu rīcības plānu biznesa idejas realizācijai vai pārdošanas apjomu celšanai.
https://inkubatori.magneticlatvia.lv/pirmsinkubacija/

INKUBĀCIJAS programmā komersantiem, kuri reģistrēti Latvijas Republikas Komercreģistrā ne ilgāk par 3 (trīs) gadiem, pieejams līdzfinansējums 50 % apmērā pakalpojumu, iekārtu un aprīkojuma iegādei un 30 % apmērā izejmateriālu iegādei. Programmas dalībniekiem paveras plašas iespējas apmeklēt gan padziļinātas apmācības, gan nozares ekspertu un mentoru konsultācijas.
https://inkubatori.magneticlatvia.lv/inkubacija/

LIAA BIZNESA INKUBATORI PAPILDUS PIEDĀVĀ:

Atpazīstamība un redzamība Gūt plašāku atpazīstamību zem Magnetic Latvia Biznesa inkubatori zīmola – klientu atpazīstamības pasākumos, nozaru izstādēs, medijos u.c.
Lielākais kopstrādes tīkls Latvijā Izmantot LIAA biznesa inkubatoru kopstrādes telpas darbam, sanāksmēm un lietišķajām pārrunām 15 pilsētās visā Latvijā ar gandrīz 2000 m2 kopējo platību
Lielākā jauno uzņēmēju kopiena Iestāties inkubatorā un pievienoties plašam kontaktu tīklam – dažādu nozaru uzņēmējiem un jomu ekspertiem

Kontakti:
Pirmsinkubācijas programma:
Inese Skapste, tālr. 26408469, [email protected]

Inkubācijas programma:
Liene Kataševska, tālr. 26220258, [email protected]

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm