Usmā atklāts trenažieru un bērnu laukums

2016-12-16, 09.23

15. decembrī atklāja brīvdabas trenažieru un bērnu rotaļu laukumu Usmas pagasta pludmalē. Katras pašvaldības mērķis ir, lai cilvēki arvien vairāk savu brīvo laiku pavadītu sakoptā un labiekārtotā vidē un ikdienā būtu iespējas ne tikai atpūsties, bet arī piekopt veselīgu dzīves veidu.

Līdz šim pagasta jauniešiem  nebija iespējas attīstīt savas fiziskās spējas un parastās pulcēšanās vietas bija pagasta centrs vai autobusu pietura. Usmas pagastā par iecienītāko atpūtas vietu ir izveidojusies pašvaldības pludmale, kas ir vienīgā publiski pieejamā peldvieta Usmas ezera krastā. Tāpēc ar projekta “Brīvdabas trenažieru un bērnu rotaļu vietas elementu iegāde un uzstādīšana Usmas ciema pludmalē” (16-08-AL17-A019.2201-000007) tika labiekārtota pludmales vide tā, lai tā būtu patīkama gan lieliem, gan maziem. Projekts īpaši paredzēts jauniešiem, lai viņi savu brīvo laiku pavadītu lietderīgi un uzlabotu fizisko stāvokli ar 11 dažāda veida visām  muskuļu grupām paredzētu trenažieru palīdzību, ko vienlaicīgi varēs izmantot 16 cilvēki. Tā tiktu dota iespēja labot mūsu mazkustīgā dzīvesveida sekas, bet ar bērnu rotaļu vietu, radīt iespēju vecākiem ar to nodarboties. Ar projekta realizāciju mēs iegūstam sakārtotu vidi, bet iedzīvotājiem ir iespēja uzlabot savu veselību.