Salidojums Piltenes skolā

21 Okt

Salidojums Piltenes skolā

Piltenes pamatskola
Sestdiena - 15:00

21. oktobrī Piltenes skolā notiks salidojums. No plkst. 15.00 norisināsies reģistrācija skolā (dalības maksa – 10 eiro), iespējams reģistrēties arī tiešsaistē: https://ej.uz/skolassalidojums.

No plkst. 15.00 līdz 18.00 Piltenes bibliotēkā būs apskatāma izstāde par Pilteni un bibliotēku, kā arī varēs apskatīt Piltenes novadpētniecības ekspozīciju. Plkst. 18.00 notiks svētku koncerts Piltenes kultūras namā, bet pēc koncerta varēs doties lāpu gājienā līdz skolai, kur notiks tikšanās ar klasesbiedriem mācību telpās. Savukārt plkst. 21.00 skolas sporta zālē būs balle.

Līdzi jāņem groziņš un atmiņu stāsti. Nepieciešamības gadījumā ir iespējams rezervēt naktsmājas. Pasākuma laikā būs iespēja nofotografēties un saņemt foto izdruku uz vietas (3 eiro par vienu izdruku). Jautājumu gadījumā zvanīt pa tālr. 20246740. Pasākuma laikā tiks filmēts un fotografēts.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm