Morica svētki “Ar Morica dārgumiem rotāties…”

12 Aug

Morica svētki “Ar Morica dārgumiem rotāties…”

Usmas pagasta pludmale
Sestdiena - 06:30

12. augustā visas dienas garumā norisināsies Morica svētki “Ar Morica dārgumiem rotāties…”. Svētku programma Usmas ezera krastā lieliem un maziem visas dienas garumā. Svētki sāksies ar makšķerēšanas sacensībām “Morica loms” (sākums plkst. 6.30). No plkst. 12.00 pludmalē sāks pulcēties Morica andeles dalībnieki, Morica andele jeb svētku tirdziņš norisināsies visas dienas garumā.

Jaudīgs solās būt svētku atklāšanas koncerts Usmas pagasta pludmalē plkst. 13.00 kopā ar puišiem no grupas “Jacks with coke”. Koncerta laikā notiks arī atsaucīgāko usmenieku godināšana un makšķerēšanas sacensību uzvarētāju apbalvošana. No plkst. 14 individuālās spēka un veiklības pārbaudes aktivitātes visām vecuma grupām, milzu koka spēles visai ģimenei, piepūšamās atrakcijas, ūdens bumbas, SUP dēļi, izjādes ar zirgiem, tradicionālā Morica zivju zupa, izbraucieni ar plostu pa Usmas ezeru kā arī Valsts Robežsardzes un Zemessardzes 46. kājnieku bataljona ekipējuma un aprīkojuma demonstrācija.

Vakara koncerts plkst.18 kopā ar Zani Jančevsku. Pēc koncerta notiks spēka un veiklības pārbaudes dalībnieku apbalvošana. Dienas izskaņā plkst. 21 – lielā svētku disko-balle. Ieeja pieaugušajiem 5 eiro, bērniem no 12 gadiem – 3 eiro. Pusnaktī varēs dzirdēt grāfa Morica atvadu sveicienu, būs svētku salūts, un pēc tam turpināsies balle kopā ar DJ JPREE.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm