Labdarības pasākums “No sirds uz sirdi”

24 Feb

Labdarības pasākums “No sirds uz sirdi”

Tārgales pagasta pārvaldes zāle
Piektdiena - 19:00

24. februārī plkst. 19.00 Tārgales pagasta pārvaldes zālē notiks labdarības pasākums “No sirds uz sirdi”. Mājīgā un siltā atmosfērā pie kopīgas tējas un kafijas tases varēs izbaudīt dziesmas latviešu, lībiešu un ukraiņu valodā, kopīgi skatīties Ukrainas mākslinieku koncertierakstu, kas norisinājās 2022. gada vasarā Puzē. Pasākuma laikā būs iespēja tikties ar “Ventspils atbalsts Ukrainai” dalībniekiem, kas dalīsies savās pārdomās par šo gadu, pastāstīs kāda palīdzība sniegta Ukrainas atbalstam, kā arī kādas šobrīd norisinās akcijas Ukrainas tautas atbalstam.

Pasākuma laikā būs iespēja ziedot Ukrainai nepieciešamās lietas: dažāda izmēra gaismas lukturīšus, pieres lukturīšus, dažāda izmēra baterijas, uzlādes stacijas, guļammaisus, tūrisma matračus, parafīnu sveču izgatavošanai, dažādas pārtikas preces, to skaitā, sausās zupas trauciņā, konservus, enerģijas/ šokolādes batoniņus, medu, iebiezināto pienu, cepumus/ konfektes, kafijas 3 vienā, olu pulveri, eļļu, tēju, sulas u.c. lietas. Ar pilno Ukrainai nepieciešamo preču sarakstu varēsiet iepazīties pasākuma laikā (akcija “Atbalsti Ukrainu!” spēkā līdz 11. aprīlim).