Vokālo ansambļu skate Ugālē

Vokālo ansambļu skate Ugālē

2022-05-08, 20.51

Mātes dienā skanīgi un sirsnīgi aizvadīta Ventspils novada vokālo ansambļu skate, kas šoreiz norisinājās Ugālē.

Skatē uzstājās septiņi novada vokālie kolektīvi: Ugāles jauktais vokālais ansamblis (vadītāja Zane Petriņa), Tārgales sieviešu vokālais ansamblis “Ziedu laiks” (vadītāja Margita Kronberga), Puzes sieviešu vokālais ansamblis “Mežaroze” (vadītāja Lienīte Čače), Užavas sieviešu vokālais ansamblis “Saiva” (vadītājs Pēteris Landmanis), Ziru jauktais vokālais ansamblis (vadītājs Ansis Zanders), Puzes vokālais trio “Pa īstam” (vadītāja Lienīte Čače) un Tārgales ansamblis “Dzimtais krasts” (vadītāja Margita Kronberga), un katrs kolektīvs izpildīja divas dziesmas.

Ansambļu sniegumu šoreiz nevērtēja, bet Ventspils Mūzikas skolas pedagoģe un sieviešu kora “Venda” diriģente Anitra Niedre un Ventspils Mūzikas skolas pedagoģe, vokālā ansambļa “Nošu planētas” vadītāja un sieviešu kora “Venda” diriģente Rudīte Tālberga sniedza savu skatījumu par paveikto. Ekspertes teica atzinīgus vārdus par kolektīvu kopīgo skanējumu, bagātīgajiem altiem, tāpat priecājās par ansambļu jaunajiem tērpiem, pozitīvismu, vīru balsīm un kolektīvu izvēlēto repertuāru, kā arī ieteica pilnveidot frāzējumu, kopīgo saspēli un dažādas niansītes, kas noderēs turpmākai darbībai.   

“Tika aizvadītas divas bagātīgas dienas, priecājos, ka atkal varam pulcēties, spēlēt teātri amatierteātru skatē un dziedāt vokālo ansambļu skatē. Laiks un pārbaudījums ir bijis smags, bet es domāju, ka repertuārs ir skanīgs, un visi vokālie ansambļi, kuri mums novadā ir, tie pastāv un cītīgi darbojas, diemžēl trīs kolektīvi nevarēja šodien piedalīties veselības apstākļu dēļ. Manuprāt, izdevās ļoti jauks koncerts, kā arī labi vārdi tika teikti no ekspertu puses, mēs varam būt priecīgi. Dziedāsim un tad jau arī skanēs!” uzsver Ventspils novada Kultūras nodaļas vadītāja Zane Pamše.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiptināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par izmantotajām sīkdatnēm
Privātuma politika