Visvairāk punktu skatē ieguva “Mežaroze”  

Visvairāk punktu skatē ieguva “Mežaroze”  

2023-03-20, 10.45

Novada vokālo ansambļu skatē Usmas tautas namā piedalījās astoņi kolektīvi.

Vārves pagasta sieviešu vokālais ansamblis “Tev līdzās” (vadītāja Katrīna Anete Bindere-Čodere), saņēma 38 punktus, Užavas sieviešu vokālais ansamblis “Saiva” (vad. Pēteris Landmanis) ieguva 40 punktus, Ziru tautas nama jauktais vokālais ansamblis “Ar Tevi ” (vad. Ansis Zanders) novērtēts ar 41 punktu, Piltenes kultūras nama sieviešu vokālais ansamblis “Rūta” (vadītāja Nelda Matisova) arī saņēma 41 punktu, Ugāles tautas nama sieviešu vokālajam ansamblim (vad. Zane Petriņa) 36 punkti, Puzes kultūras nama sieviešu vokālais ansamblis  “Mežaroze” (vad. Lienīte Čače) ieguva 43 punktus, Tārgales sieviešu vokālais ansamblis “Ziedu laiks” (vad. Margita Kronberga) saņēma 40 punktus, bet Puzes kultūras nama trio “Pa īstam” (vad. Lienīte Čače) novērtēts ar 42 punktiem.

Žūrijas komisijā bija kora “Līvzeme” vadītāja Astra Plostniece, Ventspils Mūzikas vidusskolas pasniedzējs Gatis Poriņš un novada Kultūras nodaļas vadītāja Zane Pamše.   

Elanas Jurgenas foto

 

  

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm