Vieglatlētu jaunā gada pirmie starti

2022-01-18, 15.40

Starptautiskās sacensības vieglatlētikā “Valmiera-Valga”
 Starptautiskajās sacensībās vieglatlētikā “Valmiera- Valga”, kas norisinājās 8. janvārī Valmierā, izcīnot godalgotas vietas, ļoti veiksmīgi startēja Ventspils novada BJSS audzēkņi.
Eduards Strelkovs U-16 vecuma grupā izcīnīja 2 medaļas – izcīnot 1. vietu un kāpjot uz augstākā goda pjedestāla 60 m sprintā (33 dalībnieku konkurencē), rez. 7,67 sek., un tāllēkšanā Eduardam 2. vieta, ar rez. 5,96 m.
Armands Lagzdiņš arī U-16 vecuma grupā 1000m izcīnīja augsto 2.vietu, rez.2:58,34.
Un Jēkabs Priekulis U-20 vecuma grupā lodes grūšanā ar rez. 13,15m izcīnīja 3.vietu.
Sacensībās startēja arī Viesturs Gerke un Kārlis Antaļiks.
Paldies trenerim Dainim Lodiņam par audzēkņu sagatavošanu teicamiem statiem!

Talsu novada Sporta skolas sacensības vieglatlētikā U-16 grupai
14. janvārī Talsos notika Talsu novada Sporta skolas sacensības vieglatlētikā U-16 vecuma grupā, kur Ventspils novada BJSS vieglatlēts Ernests Vēbergs 60 m finālā izcīnīja 4. vietu (rez.7,8 sek.) un Agita Priekule – 60 m, 20.v. (rez. 9,0 sek.)

LVS/ Sportland kauss 1. posms
15. janvārī, Kuldīgas vieglatlētikas manēžā notika LVS/ Sportland kauss 1. posms U-18, U-20 un pieaugušo vecuma grupās. Pieaugušo grupā sievietēm – Anna Gulbe lodes grūšanā ar rez. 12,75m, kāpa uz goda pjedestāla, izcīnot augsto 2. vietu.
U-18 grupā vīriešiem – lodes grūšanā nedaudz līdz goda pjedestālam pietrūka Akselam Prolam, kurš izcīnīja 4. vietu (rez. 12,20m), šajā grupā sievietēm Karolīna Karla Matisone tāllēkšanā – 8. vietā (rez. 4,60m), 60 m – 15.v. (rez. 8,56 sek.) un Nikola Kate Punka tāllēkšanā – 27.v. (rez. 4,05m) un 60 m – 24.v. (rez. 8,73 sek.). Lodes grūšanā sievietēm Devorai un Danielai Rabovām ar vienādu rezultātu 9,13 m, attiecīgi 13. un 14. vieta.
Paldies treneriem Kasparam Gulbim, Agrim Paipalam un Reinim Ziemelim par audzēkņu gatavošanu sacensībām.