Vēstures valsts 26. olimpiādes rezultāti

Vēstures valsts 26. olimpiādes rezultāti

2019-01-08, 13.28

Attīstīt izglītojamos dziļāku vēstures izpratni, padziļinot un paplašinot pamatizglītības mācību priekšmetu “Latvijas vēsture” un “Pasaules vēsture” standartos noteiktās izglītojamo zināšanas, prasmes un iemaņas, sekmēt skolēnu interesi un pilnveidot izpratni par Latvijas, Eiropas un pasaules vēsturiskās attīstības problēmām, veicināt demokrātiskas un pilsoniski atbildīgas personības veidošanos – tāds bija vēstures valsts 26. olimpiādes uzdevums, kuras 9. klases starpnovadu posmā piedalījās arī Ventspils novada pieci skolēni no Tārgales un Ances pamatskolas.
29 dalībnieku konkurencē ar Ventspils pilsētas skolēniem, mūsējiem – tārgalniekiem Naurim Jāvaldam 2. vieta, Agnijai Šabovičai – 3. vieta. Abiem palīdzēja sagatavoties skolotāja Eva Zeltzaķe.
Ances skolēnus sagatavoja Selga Puriņa, un tiem nākamreiz noteikti veiksies labāk, jo dažreiz svarīgi ir piedalīties, lai saprastu, kā tas viss notiek. Olimpiāde notika 13. decembrī pārraudzītā tiešsaistes režīmā, izmantojot olimpiādes tīmekļa vietni. Dalībnieku uzrādītos rezultātus vērtēja un
elektroniski analizēja valsts olimpiādes žūrijas komisija, veica dalībnieku atlasi valsts olimpiādei 2020. gada 19. februārī Rīgā. Cerēsim, ka viņu vidū pēc iegūto punktu skaita būs arī mūsu tārgalnieki.
Iepriecina tas, ka šīs olimpiādes pirmās un ceturtās vietas ieguvējus – Ventspils 2. pamatskolas skolēnus, ir sagatavojusi mūsu novada Popes pamatskolas skolotāja Anita Krūmiņa.
Valsts olimpiādei gatavojoties, jau noteikta darba tēma, kurai pievēršama īpaša vērība: “Pirmā pasaules kara radītās pārmaiņas Latvijas un Eiropas iedzīvotāju dzīvēs”. Lai veicas visiem tās dalībniekiem!

Novada Izglītības pārvaldes metodiķe
Tamāra Kuciņa

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm